Op zaterdag 21 maart 2026 doen wij weer mee met de Landelijke Opschoondag. Dat doen we dit keer samen met De Ark!
Vanaf 10.00 uur staan in De Ark de koffie/thee/limonade met wat lekkers klaar. Daarna gaan we in tweetallen op pad om de wijken rondom De Ark schoon te maken. We lopen in groepjes van twee, zodat we niet alleen afval opruimen, maar ook tijd hebben voor een goed gesprek. Verbinding door ontmoeting, terwijl we samen zorgen voor een schonere buurt. Hoe mooi is dat?
Rond 12.00 uur sluiten we af met een kop warme soep.
Jongeren zijn ook van harte welkom. Dit is een mooie en gezellige manier om samen iets concreets te doen voor onze omgeving. Ook ouders/grootouders kunnen met hun kinderen/kleinkinderen op pad want er zijn speciale kindergrijpers voorhanden.
Er wordt voor materiaal gezorgd, maar als u zelf een afvalgrijper heeft wilt u die dan meebrengen?
In De Open Hof en in De Ark liggen inschrijfformulieren klaar of aanmelding via onderstaand e-mailadres of mobiele nummer. We hopen dat veel mensen met ons meelopen!
Samen maken we het verschil, stap voor stap.
Werkgroep GroeneKerk, Anja van der Weijde: e-mail: anjavanderweijde@gmail.com of mobiel: 06-24432357
